Одноразова косметика для готелів - довіряйте професіоналам! 

Безпечна та якісна косметика для готелів - обов'язковий атрибут закладу з високим рівнем сервісу і довіри. Особливо в наш час, коли виробники продукції ретельно приховують інгредієнти, які входять до складу того чи іншого косметичного засобу. І хоча досить часто жителі номерів користуються власними засобами гігієни, міні-парфумерія для готелів завжди буде приємним сувеніром і проявом турботи з боку адміністрації. 

Засоби гігієни для готелів: те, що ви шукаєте 

Представляємо чудовий гостьовий набір для ванни Be Dutch. Міні-парфумерія для готелів цієї серії продається оптом в різних ємностях - як в пляшечках, так і в тубах - 15, 20, 30 мл рідини. До складу продукції серії входить екстракт алое-вера, який підтримує вашу красу і молодість. Алое володіє великою кількістю вітамінів, зволожує і без проблем адаптується під кожен тип шкіри або волосся. Завдяки такій речовині, як лігнін, корисні речовини алое проникають в глибокі шари епідермісу і стимулюють клітини до відновлення. 

В асортименті компанії наявні такі засоби гігієни для готелів:

  • Чудові шампуні
  • Ароматне мило оптом
  • Лосьйони для тіла
  • Гелі для тіла і волосся.

Міні-парфумерія для готелів - золоті правила "Hotek" У виборі якісної косметичної продукції існує чимало принципів і критеріїв. Ви можете дотримуватися тих чи інших, але все ж одним із найважливіших з них є авторитетність компанії-виробника. Не варто довіряти сумнівним компаніям, які пропонують вам найнижчі ціни - сьогодні інтернет-простір страждає саме від такого інформаційного потоку, і часто покупка подібного засобу може стати причиною проблем зі шкірою або навіть серйозних захворювань. Коли ж це міні-парфумерія для готелів - двічі треба подумати перед тим, як її замовляти, адже йдеться передусім про ваших клієнтів - зі своїми уподобаннями, особливостями шкіри. 

Одноразова косметика для готелів (оптом) - один з провідних напрямів діяльності голландського бренду «Hotek». 15 років досвіду у виробництві готельного обладнання дають упевненість мільйонам споживачів у всьому світі. Відтепер офіційне представництво компанії є в Україні. Ми готові забезпечити кращі українські готелі відмінною косметичною продукцією. Нагадаємо, продаж всіх засобів здійснюється тільки оптом, відповідно, за оптовими цінами.