Шафа-сейф для зберігання ключів Деталі
Шафка для 80 ключів Деталі
Шафка-сейф Jeroen для 120 ключів Деталі

Шафи для ключів у готелі


Щоб вигідно купити шафу для ключів у готель, ми пропонуємо скористатися пропозиціями нашої компанії «Хотек». В інтернет магазині ви знайдете потрібну вам модель виробу з необхідною функціональністю та розмірами. Якщо вам потрібен якісна, ергономічна і надійна металева шафа для ключів, то прямо зараз замовити конструкцію недорого ви можете через онлайн каталог.

Зручна і містка шафа для зберігання ключів допоможе організувати роботу адміністраторів, поліпшить сервіс закладу. Практична і захищена від несанкціонованого проникнення ключниця в готель дозволить зберігати ключі від номерів або підсобних приміщень в належному порядку і безпеці. Ціни на пропоновані вироби у нас доступні, а доставка можлива як у Львові, так і в Україні.

Купити шафу для зберігання ключів


Великий асортимент, який ви знайдете на сторінках сайту, дозволить вибрати та купити шафу для ключів необхідної конструкції. Перевагами пропонованої продукції є:

· Практичність, надійність корпусної частини;

· Оснащення якісними замковими системами;

· Комплектація механічними ключами для можливості аварійного розтину (залежить від моделі);

· Можливість кодування доступу для головного менеджера, адміністратора;

· Посилений корпус з подвійними дверцятами, замком підвищеної безпеки (залежить від моделі);

· Зручне розміщення гачків для ключів;

· Оснащення спеціальними кріпленнями для настінного фіксації.


Перед тим, як придбати настінну шафу для ключів врахуйте наступні параметри виробів:

· Зовнішній вигляд, забарвлення;

· Габаритні розміри;

· Кількість гачків;

· Тип замкової системи;

· Підвищену надійність;

· Заводську комплектацію.


Також замовляючи шафу для ключів з кодовим замком, ціна якої залежить від характеристики конструктивної частини і особливостей замкової системи, звертайте увагу на матеріал виготовлення. Метал може мати стійкість до горіння, а також  пошкодження корозією.


Ключниця настінна для готелю


Ергономічна ключниця настінна або ящик для зберігання ключів, замовити недорого який ви можете вже сьогодні, стануть прекрасним варіантом організації внутрішнього порядку. Щоб оформити покупку в нашому інтернет магазині «Hotek»:

· Визначитеся, яка ключниця в готель вам підходить;

· Вкажіть необхідну кількість;

· Залиште заявку, для уточнення ціни.


Для отримання консультації щодо асортименту виробів зв'яжіться з нашими співробітниками в зручний для вас час. Ціна на оптові партії більш доступна. Доставка по Львову, в Україні здійснюється транспортно-кур'єрськими службами. Також можливий самовивіз.