BE DUTCH чорні тапочки великі (250шт)

Розмір: 42-45.Кожна пара упакована окремо.Неткані.Чорні з срібним логотипом.В коробці 250 пар...
Деталі

Тапочки Be Dutch (білі, великий розмір)

 Тапочки закриті.Колір: білий.Розмір: великий, 28-ий.Неткані.В упаковці: 250 шт...
Деталі

Тапочки Be Dutch (білі, мал. розмір)

Тапочки закриті.Колір: білий.Розмір: великий, 26,5.Неткані.В упаковці: 250 шт...
Деталі

Тапочки Be Dutch (чорні, мал. розмір)

 Тапочки закриті.Колір: чорний.Розмір: великий, 26,5.Неткані.В упаковці: 250 шт...
Деталі

Зручні тапочки: деталь, та наскільки важлива!

Сучасні готелі у своїй діяльності керуються важливим принципом – забезпечити клієнту найвищий рівень комфорту, зокрема, надати звичайному проживанню у готельному номері щирої домашньої атмосфери і турботи.

Це неможливо без якісних косметики та аксесуарів для ванної кімнати. Одноразові тапочки – незамінна деталь не лише для готелів, але й для елітних салонів краси, spa-центрів, масажних кабінетів, сауни, інших релакс-зон, будинків відпочинку, а також лікарень. 

Тапочки для готелю від голландського виробника Hotek - це, насамперед, гарантія найвищої якості та відмінної репутації у дрібницях. Продукція відповідає усім необхідним стандартам у своїй галузі. Так, тапочки виготовлені із приємних на дотик натуральних тканин, не ковзають по поверхні, мають зручний мінімалістичний дизайн і чудово «сидять»на нозі. 

Сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам оптовий продаж тапочок, де мінімальне замовлення – від 100 штук. В асортименті – закриті тапочки білого кольору, тканина – велюр. Згідно основних гігієнічних норм, кожна пара має окреме упакування.

До слова, тапочки готельні – це також ефективна реклама Вашого закладу. Мова йде про нанесення фірмового логотипу на аксесуари для ванної кімнати шляхом тиснення, друку чи навіть вишивки.  Так, шанси на те, що клієнт повернеться до вас знову завдяки красивому сувеніру чи, скажімо, рекомендуватиме вас друзям і знайомим, суттєво збільшуються. Тому на такому аксесуарі не слід економити. 

Почуття справжнього домашнього комфорту доповнюватимуть не тільки зручні готельні тапочки, але й махрові халати, щітки для полірування взуття, готельні фени, обладнання для прасування та інші побутові деталі, які ви з легкістю можете замовити на нашому сайті.