Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів

У разі потреби є можливість замовити виїзд спеціаліста на об’єкт для уточнення інформації та даних для замовлення товару. Окрім того, клієнт може замовити і післягарантійне обслуговування наших товарів. Компанія «HOTEK» надає послуги по встановленню і налаштуванню нашої продукції. Наша компанія проводить навчання щодо використання готельного обладнання і програм для управління готелем.

Технічна підтримка

Звичайно ж, ми даємо гарантію на поставлену нами продукцію - від складних систем електронних замків до сейфів і міні барів. Ми також пропонуємо різні типи договорів на технічне обслуговування. Ви можете вибрати підтримку по телефону, обслуговування на місці, продовження комплексної гарантії або підтримку програмного забезпечення, Hotek до ваших послуг. Hotek також пропонує безкоштовне навчання та знижки на комплектуючі.

Монтаж та встановлення

Hotek не обмежується тільки поставкою систем безпеки і товарів для комфорту. Hotek пропонує Вам більше! Це постачальник, який повністю гарантує кваліфіковану доставку та встановлення. Hotek є єдиним постачальником, де працюють власні техніки. Наші фахівці постійно навчаються і мають велику практику. Вся продукція Hotek, яку ми поставляємо також може бути нами встановлена. Ви платите фіксовану ціну за цю послугу. Доставка та монтаж: зрозуміло і легко і з повною гарантією Hotek.

Знижки

Розглядаються індивідуальні знижки для клієнтів, в залежності від кількості замовленого товару, а також для постійніх клієнтів.