Електронний замок Mini Деталі

Електронні замки 2900 Міні RFID Mifare - свобода дизайнерських рішень!

Система безпеки українських готелів все більше потребує переходу на електронні системи. Це, насамперед, пов'язано з можливістю крадіжок, а також спробою власників готелів істотно підвищити рівень індивідуального комфорту кожного клієнта. Для нас важливо, щоб жителі готелю відчували комфорт: тому ми продовжуємо роботу по вдосконаленню електронних замків, сейфів, барів і міні-холодильників, і т.п.

Безконтактні дверні замки для готельних номерів від голландської компанії Hotek - ефективне рішення на шляху до повної безпеки та конфіденційності. Представляємо 2900 Міні RFID Mifare - одну з найвідоміших серій захисту від європейського виробника, який має 15-річний досвід у виготовленні надійного готельного обладнання.

У порівнянні з іншими серіями 2900 Міні RFID Mifare володіє особливою перевагою - Ви можете вибрати електронний замок будь-якого типу, тому в асортименті інтернет-магазину дуже багато варіантів замкових ручок (зокрема, з матовою латунню), але найголовніше, що послуги від компанії передбачають їх якісну розробку за індивідуальним дизайном. Крім цього, такі електронні замки можна встановлювати у двері ванної кімнати або будь-де інде, де існує необхідність повної конфіденційності.

Відзначимо, що серія електронних замків 2900 Міні RFID Mifare володіє ще такими перевагами:

  • Серія створена за допомогою революційної системи Philips Mifare;
  • Внутрішня пам'ять зберігає 1000 відмикань;
  • Попередження про низький заряд батареї у вигляді підсвічування;
  • Без видимих кріплень, як зовні, так і всередині;
  • Функція конфіденційності з LED-індикацією зовні;
  • Спеціальна ключ-картка для відкриття дверей у випадку надзвичайних ситуацій;
  • Якісна батарея з терміном служби до 3 років;
  • Система підходить програмі Intelligent Energy Saver.

Електронні замки для готелів цієї серії стануть хорошим доповненням до ефективної системи захисту і зможуть якісно покращити роботу всього персоналу.