Hotek QR кодовий замок 2.0 Деталі

Замки з QR-кодом - революційна система контролю доступу. Для неї не потрібні кабелі, адже QR-код можна використовувати зі смартфона. Основна мета такої системи - легко видавати коди і відправляти їх різними способами. Гості можуть отримати їх по електронній пошті або ммс, а потім легко відкрити двері. Код також можна роздрукувати на стійці реєстрації. У ньому відразу генерується номер кімнати, час активності і інша необхідна інформація.

Qr замки для дверей

Комплексна операція блокування здійснюється за рахунок оптичного зчитування. QR-код використовується в якості ключа. Варто купити Qr замок для дверей через те, що їм дуже зручно користуватися. Замок забезпечує низьке енергоспоживання. Немає необхідності в проводах, структурні зміни в дверях і ручці. Налаштування доступу дуже проста і виконується за допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення.

 Купити Qr кодовий замок для дверей

Зашифрований QR-код адаптується до потреб клієнта. Його можна створити за допомогою мобільного додатку і використовувати для прямого відкриття дверей без будь-яких паперів або карток (що є екологічно чистим).

Як функціонує пристрій і для кого підходить?

Воно унікальне і дуже просте у використанні: замок поєднується з усіма смартфонами. Їм можна користуватися без програмного забезпечення, на яке зазвичай йде багато витрат. Також не потрібні ліцензійні збори або особливі програми. Можна купити Qr замок для дверей і відчиняти як RFID-картою так і Qr-кодом, яка забезпечує оптимальну гнучкість як для гостей, так і для персоналу.

Щоб запрограмувати ключ-карту, в системі Hotek генерується QR-код і відправляється на смартфон гостя. Він стає ключем, за допомогою якого можна отримати безпосередній доступ до забронювати готельного номеру.

Замовити Qr замок для швидкої реєстрації. При потребі код можна роздрукувати на папері, якщо немає бажання або можливості використовувати електронні носії. Замок ідеально підходить для квартир або для готелів, де не передбачена рецепція.

Ціни і переваги

У такого замку є багато плюсів. Наприклад, до нього не потрібні кабелі. Замок являє собою з'єднання QR і RFID. Передбачена функція антипаніки: якщо спрацює сигналізація, то замок дозволить швидко евакуюватися.

Qr кодовий замок функціонує на платформі для готелів Hotek SMART. Допускається інтерфейс з PMS-системами. Його можна використовувати з будь-яким смартфоном - просто, безпечно і надійно.

Дуже виправдана ціна - Qr замок дозволить вам економити кошти і час, адже немає додаткових витрат на покупку ключів. Якщо ви хочете купити замок з qr кодом, то також не потрібно витрачатися на дороге ліцензування. Пристрій вважається екологічно чистим. Щоб користуватися замком, не потрібні додатки, інтернет або мережу. Воно не буде створювати черг і відмінно підійде для безпілотного готелю.

Чому варто купити Qr замок для дверей: технічні деталі

Такий замок має багато особливостей:

 • працює без контактів (відповідає ISO-14443A / B і ISO15693);
 • не буде зношуватися і забезпечить довгострокове надійне використання;
 • карти не є чутливими до магнітного поля;
 • немає потреби в кабелі, батарея служить до трьох років;
 • заряджається за рахунок 4-х батарейок АА;
 • подається сигнал, коли заряд батареї надто низький;
 • доступна остання тисяча транзакцій при блокуванні;
 • замок зроблений з нержавійки високої якості;
 • при потребі інтегрується в Hotek SMART;
 • в Голандії розроблено програмне забезпечення;
 • рідер - композитний і високоякісний.

Це основні причини купити замок з qr кодом. Якщо у вас залишилися питання, будь ласка, зв'яжіться з нами - контакти вказані на сайті.

Де замовити в Україні?

Спростіть процедури прийому, виберіть відповідний номер за короткий час і збільште ефективність готелю. Завдяки спеціальному замку набагато простіше перераховувати детальну інформацію про готель і заохочувати потенційних клієнтів. Це провідний пристрій в своїй категорії.

За допомогою такого замку ви організуєте різноманітні готельні послуги, приватне перебування і конфіденційність гостей на вищому рівні. Це можливість змінити традиційну бізнес-модель готелю за допомогою нових технологій і поєднувати внутрішнє управління з зовнішнім маркетингом.

Купіть Qr замок оптом, щоб виключити потенційну людську помилку. Ви можете легко налаштувати доступ за допомогою простого і інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення.

Замовити замок на сайті Hotek - це зручно і вигідно. Наша компанія швидко здійснює доставку по всій Україні. Щоб дізнатися актуальні ціни, заповніть заявку на сайті - і ми передзвонимо вам.