Контролер енергозбереження RFID Mifare білий Деталі
Контролер енергозбереження RFID Mifare срібний Деталі
Контролер енергозбереження RFID Mifare чорний Деталі
Контролер енергозбереження стандартний білий Деталі
Контролер енергозбереження стандартний срібний Деталі
Контролер енергозбереження стандартний чорний Деталі

Вектор енергозбереження: революційні рішення для готелів

Збереження природних резервів - одна з наймасштабніших і серйозних проблем сучасності. Тому енергозберігаючі технології не втрачають своєї актуальності. Все частіше спеціальне обладнання для збереження енергії впроваджується в усі сфери людського життя. Не є винятком і готельно-ресторанний бізнес, де використання енергоресурсів (наприклад, холодильників) іноді приносить власникам досить великі фінансові витрати.

Пропонуємо Вашій увазі ефективні енергоконтроллери від компанії Hotek. Це революційний пристрій індивідуального споживання відповідає всім європейським стандартам якості. Енергозберігаючий контролер працює за допомогою спеціальної карти-ключа, яка і регулює включення/вимикання електроприладів в кожному номері. Гість готелю, покидаючи свій номер, відкриває двері, вставляє карту в енергозберігаючий пристрій, і протягом 40 секунд світло і кондиціонер вимикаються, або ж, навпаки, включаються в залежності від обраної функції.

Енергоконтролери Hotek мають розмір 86х86х60мм і володіють такими перевагами:

  • Компактні розміри;
  • Висока якість матеріалів ABS;
  • Вогнестійке пристрій;
  • Установка в європейських коробках (DIN);
  • 100% вироблено в Голландії.

Відзначимо також, що кожен контролер має в своєму складі спеціальний вбудований світлодіод, який допоможе знайти його в повній темряві. Що стосується дизайну енергозберігаючого пристрою, то, тут як завжди все легко і просто. Зараз ми пропонуємо стандартне обладнання білого і сірого кольору.

Контролери енергозбереження Hotek, без сумніву, вдала інвестиція у бездоганний готельний сервіс і помітна економія коштів в майбутньому!