Дотягувач дверей HOTELLO з розсувною ручкою Деталі
Дотягувач дверей HOTELLO PLUS з розсувною ручкою Деталі

Доводчики дверей


Практичні і довговічні доводчики для дверей дозволяють автоматизувати закриття дверних прорізів у готелях, офісах, салонах, медичних центрах, та інших установах різного призначення. Щоб купити доводчики дверей недорого, з гарантією отримання високоякісного обладнання від провідних виробників, пропонуємо скористатися асортиментом нашої компанії «Хотек».

Доводчики для вхідних дверей, представлені в онлайн каталозі інтернет магазину, в залежності від моделі можуть встановлюватися на конструкції різної ваги, розміру. Завдяки наявності таких елементів закриття дверей здійснюється без рук, не вимагає яких-небудь зусиль. Вартість на доводчики дверей авто залежить від типу вбудованого механізму. Ціни значно нижче, якщо ви замовляєте пристрої оптом.


Купити автоматичні доводчики дверей


Щоб задовольнити бажання кожного нашого клієнта, ми пропонуємо автоматичні доводчики дверей в декількох популярних різновидах. Серед важливих переваг відзначають:

· Підвищену надійність завдяки міцності застосованих у виробництві матеріалів;

· Універсальність - механізми, в залежності від моделі, підходять для вхідних дверей вагою від 25 до 120 кг, а також для дверей, виготовлених із загартованого скла або металу, дерева або ДСП;

· Можливість використання для міжкімнатних дверей;

· Оснащення подвійними клапанами з фіксацією;

· Ергономічний дизайн.

Перед тим, як купити доводчики дверей, рекомендуємо врахувати такі характеристики виробів:

· Потужність інтегрованого механізму;

· Вага дверей, для яких призначений пристрій;

· Розрахункова кількість циклів роботи (вхід-вихід).

Вартість доводчиків залежить від параметрів і замовленої кількості. Ціна на опт уточнюється індивідуально з клієнтом. Вся пропонована продукція сертифікована.


Замовити оптом в Україні


У нашому спеціалізованому інтернет магазині «Hotek» замовити доводчики дверей, ціна яких доступна, ви можете вже сьогодні. Для складання заявки:

· Підберіть відповідну модель автоматизованого механізму (для металевих дверей, для скляних дверей, для міжкімнатних дверей);

· Визначитеся з необхідною кількістю виробів (замовлення оптом або невеликою партією);

· Оформте покупку через сайт або по телефону.

Недорого придбати високоякісні доводчики пропонується від кращих виробників. Ціни на опт навіть з урахуванням доставки по Україні дозволять вам істотно заощадити. Телефонуйте нашим співробітникам, якщо хочете отримати професійну консультацію щодо характеристик продукції або якщо вам потрібно уточнити загальну вартість замовлення.