2900 Замок електронний Класичний RFID Mifare Деталі
2900 Класичний RFID Mifare (матова латунь) Деталі
Замок електронний 2900 Класичний RFID Mifare з власним дизайном Деталі
Замок електронний 2900 Класичний RFID Mifare чорний Деталі
Програматор для карт Деталі

Електронні замки на магнітну картку 2900 Classic RFID Mifare

Відома голландська компанія Hotek - безсумнівний лідер інноваційних рішень в сфері ефективних систем захисту і безпеки готельних приміщень. Вже більше 15 років бренд володіє на ринку країн Бенілюксу чудовою репутацією, а також активно розвиває свою сервісну мережу в усьому світі. Карткові замки для готелів - пріоритетний напрямок діяльності компанії Hotek, а це значить, що дверні замки їх виробництва - це результат новітніх і найбільш якісних розробок у галузі готельного обладнання.

Пропонуємо Вашій увазі електронні замки на магнітні картці 2900 Classic RFID Mifare - надійну серію дверних замків, яка має на меті забезпечити комфорт і жителям, і адміністрації готелю, а також заощадити фінансові витрати на облаштування номерів захисними системами. Такі карткові електронні замки створені на основі новітньої технології "Mifare" від відомого бренду Philips. Завдяки цій технології українські готелі сьогодні отримали нову унікальну можливість - дати справжні гарантії безпеки кожному клієтну і таким чином забезпечити собі бездоганну репутацію в готельній індустрії.

Переваги замка на магнітну карту:

  • хороша внутрішня пам'ять (розрахована на 1000 відмикань);
  • простота в користуванні;
  • повністю безконтактне функціонування;
  • наявність механічного ключа у разі НС;
  • можливість установки на зовнішні двері;
  • зручний сигнал тривоги у разі незакритих дверей;
  • надійне джерело живлення (термін роботи батареї - 2-3 роки);
  • якісне програмне забезпечення, виготовлене в Голландії;
  • високий рівень безпеки корпуса замка.

Отже, електронні замки на карт-ключах також мають привабливий зовнішній вигляд. Різноманітність в дизайні не створюватиме стильових розбіжностей і забезпечить вдале поєднання деталей. Ніяких видимих гвинтів зовні або всередині замка. Більш того, карткові електронні замки нечутливі до дрібних пошкоджень і оброблені нержавіючою сталлю, тому за їх зовнішній вигляд Вам дійсно не варто хвилюватися. Відзначимо, що наша компанія також здійснює реалізацію замків з обробкою атласною латунню або будь-яким іншим матеріалом в разі індивідуального замовлення.

Сьогодні більше 3 тисяч готелів по всьому світу переконалися, що карткові електронні замки від Hotek - одна їх найнадійніших систем безпеки готельних номерів. Продукція нашої компанії для готельних номерів, починаючи від готельних міні-барів до парфумерних наборів, відрізняється особливою якістю. Пропонуємо уже зараз приєднатися до нас і зробити впевнений крок у безпечне майбутнє Вашого бізнесу.