LAPTOP Готельний сейф D19 (Z43) Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL1018 ЖОВТИЙ Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL2004 ОРАНЖЕВИЙ Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL3020 Червоний Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL5015 Блакитний Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL6038 Зелений Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL9001 OFF Білий Деталі
Електронний сейф Comfort Line 25, оранжевий Деталі
Електронний сейф Laptop із зовнішнім роз'ємом Деталі
Електронний сейф Mini Деталі
Сейф Comfort Line 20 Laptop Деталі
Сейф Comfort Line 20 Mifare з RFID рідером Деталі
Сейф Laptop Деталі
Сейф Top Open Деталі

Сейфи для готелів

Надійні і ергономічні електронні сейфи для готелів ви завжди можете купити в інтернет магазині, скориставшись нашим великим асортиментом. Ми пропонуємо сучасні сейфи для готелів від одного з кращих європейських виробників - голландської компанії «Hotek». Завдяки налагодженим прямим поставкам недорого замовити якісні вироби тепер можна і в Україні.

Практичні, що забезпечують повноцінний захист особистого майна електронні готельні сейфи неодмінно зіграють важливу роль у піднятті іміджу вашого закладу. Знаряддя готелю таким обладнанням призведе до підвищення лояльності постояльців, появи нових клієнтів, позитивних відгуків. Придбати міні-сейфи для готелів, а також стаціонарні депозитні моделі, ціна яких приємно дивує доступністю, ми пропонуємо оптом або в необхідному вам кількості без будь-яких обмежень.

Купити міні сейф

Завдяки наявності власного високотехнологічного виробництва повного циклу, компанія «Hotek» випускає міні сейфи для готелів в достатньому асортименті, з постійним розширенням модельного ряду. Кожен з клієнтів має можливість купити оптом виріб необхідних розмірів, забарвлення, форми, ціна якого буде оптимальною. Серед пропонованих версій ви знайдете:

  • міні-сейфи для готелів серії «Laptop». Підходять для зберігання ноутбуків, планшетних ПК. Для можливості підзарядки комп'ютерів всередині інтегровані електророзетки. Харчування забезпечується вбудованим акумулятором. Код задається гостем на інтуїтивно зрозумілій сенсорній панелі з екраном. Конструкція з електронною системою блокування може вбудовуватися в меблі. Пропонується в різних колірних рішеннях;
  • моделі серії «Basic Line». Є можливість кодування 8-значним шифром. Підвищена безпека вбудованої системи блокування, що працює від енергоємної батареї. Відкривання / закривання відбувається за допомогою поворотної ручки. Можливість кріплення до підлогового покриття, стіни, задній стінці шафи;
  • депозитні сейфи на механічних замкових системах. Можливість поділу процесів депонування, інкасації грошей з обмеженням доступу до вилучення. Кріпляться до підлогового покриття.

Щоб купити сейфи для готелів, вам досить вибрати відповідну модель, визначитися з кількістю (чи продукція замовлятися оптом або невеликою партією), а потім повідомити нам про свою заявку зручним способом - через онлайн форму або по телефону. Зверніть увагу - на великий опт додатково передбачаються суттєві знижки, які прямо зараз можна обговорити з менеджерами.

Міні сейф з кодовим замком

гарантує збереження особистих речей міні сейфи для готелів мають порівняно невисокі ціни, тому купити такі вироби для готелів, санаторіїв, саун, медичних центрів, лабораторій, інших закладів та підприємств ви зможете без істотних витрат. Серед вагомих переваг продукції «Hotek» відзначають:

  • надійність конструкцій, виготовлених зі спеціальних металевих сплавів, стійких до корозії, механічних пошкоджень, ударів, несанкціонованим зломів;
  • оснащення сучасними замковими системами (електронними або механічними - в залежності від моделі сейфа);
  • можливість установки з фіксацією на підлозі, на стіні, вбудовування в меблі;
  • максимальну зручність, простота використання;
  • можливість індивідуального кодування (залежить від моделі).

Купити міні сейф оптом в Україні

Прямо зараз замовити підходящі сейфи в інтернет магазині ви можете з розрахунком на допомогу в організації доставки. Якщо ви плануєте залишити заявку на опт, то розмір знижки наші менеджери уточнять при обговоренні деталей співпраці. Зв'яжіться з нами, якщо потрібна професійна консультація щодо функціональності пропонованих сейфів, а також допомога у виборі оптимальних моделей для вашого закладу.