LAPTOP Готельний сейф D19 Деталі
Готельний сейф LAPTOP NEW EDITION Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL1018 ЖОВТИЙ Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL2004 Помаранчевий Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL3020 Червоний Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL5015 Блакитний Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL6038 Зелений Деталі
Готельний сейф LAPTOP RAL9001 Білий Деталі
Електронний сейф Laptop із зовнішнім роз'ємом Деталі
Електронний сейф Mini Деталі
Сейф RFID FINGERPRINT AND PINCODE STAR Деталі
Сейф RFID KEYCARD AND PINCODE STAR Деталі
Сейф TOPLINE Деталі
Сейф Top Open Деталі
Сейф TOPLINE висувна модель Деталі

Надійні і ергономічні електронні сейфи для готелів ви завжди можете купити в інтернет магазині, скориставшись нашим великим асортиментом. Ми пропонуємо сучасні сейфи готельні від одного з кращих європейських виробників - голландської компанії Hotek. Завдяки налагодженим прямим поставкам можна купити маленький сейф в Україні високої якості.

Практичні, що забезпечують повноцінний захист особистого майна електронні сейфи неодмінно зіграють важливу роль у піднятті іміджу вашого закладу. Знаряддя готелю таким обладнанням призведе до підвищення лояльності постояльців, появи нових клієнтів, позитивних відгуків.

Тим, кому необхідно маленькі сейфи купити Україна в особі її жителів порадить звернути увагу на продукцію Hotek. Придбати міні-сейфи для готелів, а також стаціонарні депозитні моделі, ціна яких приємно дивує доступністю, ми пропонуємо оптом або в необхідному вам кількості без будь-яких обмежень.

Купити маленький сейф в Україні

Завдяки наявності власного високотехнологічного виробництва повного циклу, компанія Hotek випускає міні сейфи для готелів в достатньому асортименті, з постійним розширенням модельного ряду. Кожен з клієнтів має можливість готельні сейфи купити оптом, необхідні розміри, забарвлення, форми і ціна яких буде оптимальною.

Сейфи для готелів

Серед пропонованих версій ви знайдете:

  • готельні сейфи серії Laptop. Підходять для зберігання ноутбуків, планшетних ПК. Для можливості підзарядки комп'ютерів всередині інтегровані електророзетки. Харчування забезпечується вбудованим акумулятором. Код задається гостем на інтуїтивно зрозумілій сенсорній панелі з екраном. Конструкція з електронною системою блокування може вбудовуватися в меблі. Пропонується в різних колірних рішеннях;
  • маленькі сейфи для грошей серії Basic Line. Є можливість кодування 8-значним шифром. Підвищена безпека вбудованої системи блокування, що працює від енергоємної батареї. Відкривання / закривання відбувається за допомогою поворотної ручки. Можливість кріплення до підлогового покриття, стіни, задній стінці шафи;
  • депозитні сейфи на механічних замкових системах. Можливість поділу процесів депонування, інкасації грошей з обмеженням доступу до вилучення. Такий маленький сейф для грошей кріпиться до підлогового покриття.

Щоб купити міні сейф в Україні, вам досить вибрати відповідну модель, визначитися з кількістю (чи продукція замовлятися оптом або невеликою партією), а потім повідомити нам про свою заявку зручним способом - через онлайн форму або по телефону. Зверніть увагу - на великий опт додатково передбачаються суттєві знижки, які прямо зараз можна обговорити з менеджерами.

Надійні електронні сейфи з кодовим замком

Міні сейф з кодовим замком гарантує збереження особистих речей. На таке обладнання - порівняно невисокі ціни, тому ви зможете без істотних витрат купити його для готелів, санаторіїв, саун, медичних центрів, лабораторій, інших закладів та підприємств. У продукції Hotek є багато вагомих переваг, серед них відзначають:

  • надійність конструкцій, виготовлених зі спеціальних металевих сплавів, стійких до корозії, механічних пошкоджень, ударів, несанкціонованим зломів;
  • оснащення сучасними замковими системами (електронними або механічними - в залежності від моделі сейфа);
  • можливість установки з фіксацією на підлозі, на стіні, вбудовування в меблі;
  • максимальну зручність, простота використання;
  • можливість індивідуального кодування (залежить від моделі).

Купити міні сейф для грошей

Прямо зараз ви можете купити міні сейф для грошей в інтернет магазині, розраховуючи на допомогу в організації доставки. Якщо ви плануєте залишити заявку на опт, то розмір знижки наші менеджери уточнять при обговоренні деталей співпраці. У компанії Hotek на готельні сейфи ціна дуже доступна.

Зв'яжіться з нами, якщо потрібна професійна консультація щодо функціональності пропонованих сейфів, а також допомога у виборі оптимальних моделей для вашого закладу.